DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Connemara 70, pravé, borovica bez uzlov
Dvere s podrezaním Connemara 70, pravé, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Connemara 70, pravé, borovica bez uzlov3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere s podrezaním Connemara, pravé, vyrobené z bezuzlovej borovice, sú perfektným spôsobom ako dokončiť dverný otvor v kúpeľni alebo na toalete. Medzera v spodnej časti krídla umožňuje správnu výmenu vzduchu a zasklenie dodáva šarm. Inštalácia dverí pre vás nebude náročná - zámok a pánty sú už súčasťou súpravy. Pozrite si aj ďalšie varianty modelu Connemara.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte dvere s prírodným vzhľadom do vášho bytu, vyberte si produkty zo série Connemara. Pravé podrezané dvere Connemara 70 vyrobené z bezuzlovej borovice sú výbornou voľbou do kúpeľne a WC. Špeciálna štrbina v spodnej časti umožňuje správnu cirkuláciu vzduchu. Okno z matného, tvrdeného skla má nielen dekoratívnu funkciu, ale umožňuje aj rýchlu kontrolu, či sa niekto vo vnútri nenachádza. Dvere Connemara s podrezaním, pravé, vyrobené z bezuzlovej borovice, sú vyrobené z prírodného dreva, vďaka čomu sa perfektne hodia do minimalistických interiérov alebo interiérov v škandinávskom štýle. Dyhovaný povrch je odolný voči nárazom a poškriabaniu. Je tiež ľahké ho udržiavať v čistote. Pozrite si aj ostatné varianty.
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Možnosť lakovania alebo olejovania
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Connemara |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908272431018 |

1850 + recenzí








