DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Connemara 80, ľavé, borovica bez uzlov
Dvere s podrezaním Connemara 80, ľavé, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Connemara 80, ľavé, borovica bez uzlov3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere s podrezaním Connemara, ľavé, vyrobené z bezuzlovej borovice, úspešne doplnia funkčnosť vašej kúpeľne. Vetracia medzera umožňuje správnu cirkuláciu vzduchu v miestnosti. Dekoratívne presklenie dodáva štruktúre zaujímavý vzhľad Hladký, dyhovaný povrch sa ľahko udržuje v čistote.
Vlastnosti a výhody
Vyberte si krídlo dverí, ktoré vám bude dlho slúžiť! Skvelou možnosťou sú ľavé podrezané dvierka Connemara 80 vyrobené z bezuzlovej borovice. Vďaka medzere budú perfektne plniť svoju funkciu v kúpeľni a na toalete. Vetrací strih umožňuje správnu cirkuláciu vzduchu v miestnosti. Opálové zasklenie je nielen dekoratívne, ale aj funkčné – stačí jeden pohľad na to, aby ste skontrolovali, či je vo vnútri rozsvietené svetlo. Dvere s podrezaním Connemara, ľavá, bezuzlová borovica, sú vyrobené z pravého dreva, takže sa skvele hodia do mnohých interiérov inšpirovaných prírodou. Dyhovaný povrch je odolný voči poškriabaniu a nárazom. Skontrolujte aj iné varianty dverí s podrezaním Connemara.
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Možnosť lakovania alebo olejovania
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Connemara |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908272431025 |

1850 + recenzí








