DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Connemara 80, pravé, borovica bez uzlov
Dvere s podrezaním Connemara 80, pravé, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Connemara 80, pravé, borovica bez uzlov3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere s rezom Connemara, pravé, vyrobené z bezuzlovej borovice, vám umožnia udržať správnu cirkuláciu vzduchu v kúpeľni. Vďaka tomu, že je vyrobené z pravého borovicového dreva, sa krídlo dverí skvele hodí do interiérov plných prírodných materiálov. Opálové zasklenie dodáva celej konštrukcii čaro. Naša ponuka zahŕňa aj zladené zárubne a doplnky užitočné pri montáži.
Vlastnosti a výhody
Postarajte sa o správnu cirkuláciu vzduchu vo vašej kúpeľni! Umožní vám to vhodné krídlo dverí, ako napríklad pravé bezuzlové borovicové dvere Connemara 80 s podrezaním. Špeciálna medzera v spodnej časti umožňuje správne prúdenie vzduchu a vodnej pary. Dekoratívne zasklenie nielenže dodáva ľahkosť celej konštrukcii, ale tiež umožňuje rýchlo určiť, či je svetlo vo vnútri. Dvere Connemara s pravým bezuzlovým borovicovým podrezaním sú vyrobené z pravého dreva, takže uspokoja milovníkov prírodou inšpirovaných interiérov. Dyhovaný povrch vyzerá dlho skvele a ľahko sa udržiava v čistote. Problém nebude ani montáž - zámok a pánty sú súčasťou sady. Pozrite si aj ďalšie varianty tohto modelu.
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Možnosť lakovania alebo olejovania
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Connemara |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908272431032 |

1850 + recenzí









