DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Olga 60 ľavé, strieborný dub
Dvere s podrezaním Olga 60 ľavé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Olga 60 ľavé, strieborný dub3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé strieborné dubové podrezané dvere Olga sú ideálnym riešením do miestností, ktoré vyžadujú dobré vetranie. Masívne krídlo dverí je vyrobené z MDF dosky a vystužené stabilizačnou výplňou. Povrch imitujúci drevo dodáva produktu skvelý vzhľad v modernom aj klasickom aranžmáne.
Vlastnosti a výhody
Podrezané dvierka Olga 60 ľavý strieborný dub sú výbornou voľbou do miestností, kde je obzvlášť dôležité správne vetranie. Medzera medzi spodným okrajom listu a zemou zaisťuje veľmi dobrú cirkuláciu vzduchu. Drevená dyha vyzerá skvele v modernom aj tradičnom interiéri. Za estetickými a pevnými dverami môžete okrem iného skryť nevábne úžitkové miestnosti. Podrezané dvierka Olga ľavé strieborné dubové sú vyrobené z MDF. Vonkajšie dosky listu sú vystužené svetlo stabilizujúcou výplňou. Saténové sklo umožňuje prenikanie lúčov svetla, no zároveň robí interiér za dverami neviditeľným. Produkt pochádza zo série Olga. Pripravili sme aj ďalšie modely dverí z tejto kolekcie.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
- Vetranie miestnosti
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443150199 |

1850 + recenzí








