DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Olga 60 ľavý orech sever
Dvere s podrezaním Olga 60 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Olga 60 ľavý orech sever3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné podrezané dvere Olga ľavé orech splnia vaše očakávania z hľadiska kvality a životnosti. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, no sú ľahké. Vďaka tomu ich ľahko namontujete na správne miesto. Ak montujete dverové stolárske prvky, pozrite si všetky produkty z kolekcie Olga.
Vlastnosti a výhody
Severné podrezané dvere Olga 60 ľavý orech boli prepracované do najmenšieho detailu. Ich štruktúra pozostáva z dvoch vonkajších dosiek, plástovej výplne a dokončovacej fólie. Táto kombinácia materiálov zaručuje dlhé roky používania. Dverné krídlo sa vďaka svojim rozmerom dobre uplatní v miestnostiach, ktoré sú veľmi náročné na usporiadanie. Dôležitý je aj nižší strih. Vďaka nemu bude mať kuchyňa či kúpeľňa ešte lepšie vetranie. Prezentované ľavé orechové severné podrezané dvere sa hodia k väčšine aranžmánov. Majú aj jemné opálové sklo, ktoré stále poskytuje súkromie, no zároveň prepúšťa do miestnosti trochu svetla. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie možnosti dverí z kolekcie Olga.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 13,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443161164 |

1850 + recenzí








