DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Olga 60, pravé, dub sivý
Dvere s podrezaním Olga 60, pravé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Olga 60, pravé, dub sivý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvere z pravého šedého dubu Olga sú ideálne do miestností, ktoré vyžadujú dobré vetranie. Podstrih zaisťuje dobrú cirkuláciu vzduchu. Výrobok je vyrobený z pevnej MDF dosky. Je dodatočne vystužená svetlo stabilizujúcou výplňou. Krídlo je pokryté dyhou podobnou drevu, vďaka čomu dvere vyzerajú veľmi esteticky.
Vlastnosti a výhody
Ak potrebujete dverné krídlo do miestnosti, kde je dôležité dobré vetranie, vyberte si dubové dvere Olga 60 pravé sivý s podrezaním. Špeciálna medzera medzi terénom a spodnou hranou dverného krídla zabezpečuje výmenu vzduchu medzi miestnosťami. Výrobok je vybavený okienkom z matného skla. Vďaka nemu prenikajú lúče svetla do interiéru oddeleného dverami, no zároveň zostáva zvonku neviditeľný. Takéto zasklenie vám umožní lepšie presvetliť miestnosti. Podrezané dvierka Olga pravý sivý dub sú vyrobené z materiálu na báze dreva - MDF. Vonkajšie dosky listu sú vystužené svetlo stabilizujúcou výplňou. Celé je to potiahnuté dyhou imitujúcou drevo. Produkt je súčasťou rodiny Olga. Pripravili sme aj ďalšie modely z tejto série.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
- Vetranie miestnosti
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443150281 |

1850 + recenzí








