DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Olga 60, pravé, dub strieborný
Dvere s podrezaním Olga 60, pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Olga 60, pravé, dub strieborný3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvere Olga pravý strieborný dub sú skvelým riešením do miestností, ktoré vyžadujú veľmi dobré vetranie. Výrobok je vyrobený z MDF dosiek. Vonkajšie platne sú vystužené svetlo stabilizujúcou výplňou. Povrch pripomínajúci drevo bude vyzerať skvele v klasickom aj modernom aranžmáne.
Vlastnosti a výhody
Podrezané dvere Olga 60 pravý strieborný dub je možné inštalovať do miestností, ktoré vyžadujú dobré vetranie. Medzera medzi terénom a spodným okrajom krídla zabezpečuje výmenu vzduchu medzi miestnosťami, vďaka čomu sú dobre vetrané. Výrobok pôsobí elegantne vďaka dyhe imitujúcej drevo. Saténová sklenená tabuľa dodáva dverám estetiku. Presklenie vám umožní presvetliť miestnosť, kde budete inštalovať krídlo dverí. Slnečné lúče síce preniknú cez sklo, no vnútro za dverami zostane neviditeľné. Podrezané dvierka Olga pravý strieborný dub sú vyrobené z MDF dosky. Vonkajšie platne sú vystužené svetlo stabilizujúcou výplňou. Modelka je súčasťou rodiny Olgy. V našej ponuke nájdete aj dvojité ľavostranné dvere a modely v iných farbách a rozmeroch.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
- Vetranie miestnosti
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443150205 |

1850 + recenzí








