DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Olga 60 pravý orech sever
Dvere s podrezaním Olga 60 pravý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Olga 60 pravý orech sever3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné podrezané dvere Olga pravý orech majú ľahkú štruktúru a praktickú veľkosť. Univerzálna, klasická farba produktu dokonale zapadne do moderného aj tradičného interiéru. Pevné materiály použité pri výrobe zaručujú, že krídlo dverí vám bude slúžiť dlhé roky. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie varianty interiérových dverí.
Vlastnosti a výhody
Severné dvere Olga 60 pravý orech s podrezaním sú estetickým prvkom stolárstva, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Najlepšie sa hodí do miest, kde je potrebné efektívne vetranie, teda do kuchyne a kúpeľne. Na povrchu dvierok je dekoračná fólia v odtieni orech severský. Univerzálna nadčasová farba nebude dominovať interiéru. Vnútro konštrukcie tvorí stabilizačná výplň, ktorá ju zároveň spevňuje. Severné podrezané dvere Olga 60 pravý orech majú vložky z mliečneho skla Decormat, ktoré dodávajú klasickej forme trochu modernosti. Nízka hmotnosť produktu uľahčuje inštaláciu a prepravu. V našom sortimente nájdete aj ďalšie možnosti interiérových dverí.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 13,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443161171 |

1850 + recenzí








