DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Olga 70 ľavé, dub šedý
Dvere s podrezaním Olga 70 ľavé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Olga 70 ľavé, dub šedý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvierka z ľavého sivého dubu Olga sa hodia najmä na miestach, kde je dôležité dobré vetranie. Podrezanie zintenzívňuje výmenu vzduchu medzi miestnosťami. Vonkajšie krídlové pláty sú vystužené svetlo stabilizujúcou výplňou. Dvere sú pokryté dyhou podobnou drevu, vďaka čomu vyzerajú mimoriadne esteticky.
Vlastnosti a výhody
Dvere z dubu Olga 70 ľavé sivý s podrezaním vyberte, ak hľadáte dverné krídlo do miestností, ktoré vyžadujú dobré vetranie. Prezentovaný model má špeciálnu medzeru medzi terénom a spodnou hranou, vďaka čomu zabezpečuje lepšiu cirkuláciu vzduchu ako štandardné, plné dvere. Za svoj estetický vzhľad vďačí krídlo dyhe imitujúcej drevo a saténovej lazúre. Matné sklo prepúšťa svetelné lúče, takže miestnosti za dverami sú lepšie presvetlené. Ich interiéry zároveň zostávajú neviditeľné. Krídlo dverí je vyrobené z MDF dosky. Podrezané dvierka Olga ľavý sivý dub sú výnimočne stabilné vďaka výplni, ktorá ich spevňuje. Produkt je súčasťou rodiny Olga. Nájdete tu aj ďalšie modely z tejto série.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
- Vetranie miestnosti
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 15,34 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443150298 |

1850 + recenzí








