DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Olga 70 ľavé, strieborný dub
Dvere s podrezaním Olga 70 ľavé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Olga 70 ľavé, strieborný dub3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé strieborné dubové podrezané dvere Olga sú výbornou voľbou do miestností, kde je mimoriadne dôležité dobré vetranie. Výrobok vyrobený z MDF dosiek je pevný a odolný. Je navyše vystužená ľahkou, stabilizujúcou výplňou. Dvere imitujúce drevo vyzerajú mimoriadne atraktívne v modernom aj klasickom interiéri.
Vlastnosti a výhody
Podrezané dvere Olga 70 ľavý strieborný dub sú perfektným riešením, ak hľadáte dverné krídlo do miestností, ktoré vyžadujú dobré vetranie. Otvor medzi podlahou a dverami podporuje intenzívnejšiu cirkuláciu vzduchu. Dvierka sú vybavené sklenenou tabuľou z mliečneho skla. Svetlo preniká cez sklo, no vnútro zostáva neviditeľné. Podrezané dvierka Olga ľavé strieborné dubové sú vyrobené z MDF. Ich vonkajšie pláty sú navyše vystužené svetlo stabilizujúcou výplňou. Celé je to potiahnuté dyhou imitujúcou drevo. Dverné krídlo pôsobí mimoriadne elegantne - bude skvelou voľbou pre moderné aj klasické aranžmány. Produkt je súčasťou rodiny Olga. V našej ponuke nájdete aj dvojité pravé dvere a modely v iných farbách a veľkostiach.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
- Vetranie miestnosti
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 15,34 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443150212 |

1850 + recenzí








