DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Olga 70 ľavý orech sever
Dvere s podrezaním Olga 70 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Olga 70 ľavý orech sever3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné podrezané dvere Olga ľavé orech sú ideálnym riešením do bytov a domov. Výborne sa hodia aj do kozmetických či kaderníckych salónov. Dvojité zasklenie vám umožní vidieť, či je niekto v miestnosti. Okrem toho podrezanie zvyšuje ventiláciu vzduchu. Dvere sa ľahko inštalujú a prepravujú.
Vlastnosti a výhody
Niektoré modely dverí musia poskytovať nielen súkromie, ale aj dobré vetranie medzi miestnosťami. Sú to ľavé podrezané dvere Olga 70 orech sever. Tento produkt sa vyznačuje vysokou životnosťou. To všetko vďaka dodatočnému vystuženiu v podobe voštinovej štruktúry. Dvere majú navyše ochrannú fóliu, ktorá sa premieta do ich estetického vzhľadu. Dvere sa ľahko používajú a ľahko sa inštalujú a prepravujú. Stojí za to venovať pozornosť dvojitému sklu. Vďaka tomu budú severné podrezané dvere Oľga ľavý orech ako stvorené do kúpeľne. Nielenže zabezpečia súkromie, ale prezradia aj to, či sa v danej chvíli niekto v miestnosti nachádza. Pozrite si zvyšok ponuky predajne Castorama.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443161188 |

1850 + recenzí








