DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Olga 70, pravé, dub strieborný
Dvere s podrezaním Olga 70, pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Olga 70, pravé, dub strieborný3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere s podrezaním, Olga, pravé, dub strieborný, po inštalácii do dverného otvoru umožňujú oddeliť priestor vhodný na oddych alebo prácu. Krídlo dverí bolo vyrobené z MDF s maximálnym dôrazom na detail. Vďaka tomu je mimoriadne odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Podrezanie zabezpečuje výbornú cirkuláciu vzduchu medzi miestnosťami.
Vlastnosti a výhody
Dvere Olga 70 dub pravý strieborný s podrezaním sú model, ktorý vyniká mimoriadne elegantným vzhľadom. Jeho univerzálna farba je ideálna do moderných izieb. Umožní vám izolovať priestor a poskytne vynikajúcu akustickú izoláciu. Vďaka tomu ovplyvní vysokú kvalitu a komfort odpočinku. Podrezané dvierka Olga pravý strieborný dub majú estetické mliečne presklenie. Výrobok je vyrobený z odolného MDF materiálu. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Dvere si môžete zostaviť sami pomocou jednoduchých nástrojov. Naše predajne ponúkajú aj ďalšie modely dverí zo série Olga v rôznych veľkostiach. Určite sa vám podarí nájsť krídlo dverí, ktoré splní vaše očakávania.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
- Vetranie miestnosti
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 15,34 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443150229 |

1850 + recenzí








