DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Olga 80 ľavé, dub šedý
Dvere s podrezaním Olga 80 ľavé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Olga 80 ľavé, dub šedý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvere Olga ľavý sivý dub sú skvelou voľbou do kúpeľní a iných miestností, ktoré vyžadujú dobrú cirkuláciu vzduchu. Výrobok je vyrobený z pevnej MDF dosky. Krídlo bolo vystužené ľahkou stabilizačnou výplňou. Dvere sú potiahnuté dyhou imitujúcou drevo, vďaka čomu pôsobia veľmi esteticky.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte deliacu priečku, ktorá oddelí kúpeľňu od chodby, odporúčame ľavé dubové dvere Olga 80 s podrezaním. Výrobok so špeciálnou ventilačnou medzerou medzi spodným okrajom a zemou zaisťuje veľmi dobrú cirkuláciu vzduchu. Dverné krídlo dobre poslúži v kúpeľni a iných miestnostiach, kde je dôležité správne vetranie. Výrobok je vybavený presklením. Matné sklo prepúšťa svetelné lúče, no robí interiér neviditeľným. Vďaka tomu budú izby lepšie presvetlené a vy budete mať súkromie pri používaní kúpeľne. Podrezané dvierka Olga ľavý sivý dub sú vyrobené z MDF. Vonkajšie krídlové pláty sú vystužené stabilizačnou ľahkou výplňou. Produkt je súčasťou kolekcie Olga, v našej ponuke sú aj ďalšie modely z tejto série.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
- Vetranie miestnosti
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 16,7 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443150311 |

1850 + recenzí








