DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Olga 80 ľavý orech sever
Dvere s podrezaním Olga 80 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Olga 80 ľavý orech sever3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné podrezané dvierka Olga ľavé orech sa budú obzvlášť dobre hodiť v kúpeľni alebo kuchyni. Zabezpečujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu. Navyše sú solídne spracované, takže vám budú slúžiť dlho. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie možnosti dverí z kolekcie Olga, ktoré sa líšia štruktúrou a dizajnom.
Vlastnosti a výhody
Severné dvere Olga 80 ľavé orech s podrezaním sú plne funkčným prvkom dverového stolárstva. Bol vyrobený z pevných materiálov. Konštrukciu tvoria dve dosky, medzi ktorými je voštinová výplň a na povrchu je povrchová úprava. Táto kombinácia je zárukou odolnosti na dlhé roky. Severné podrezané dvere Olga ľavý orech majú univerzálny dizajn, ktorý sa hodí k mnohým aranžmánom. Charakteristickým znakom tohto modelu je podrezanie v spodnej časti, ktoré nie je bez významu. Vďaka nemu má miestnosť ako kúpeľňa alebo kuchyňa lepšiu cirkuláciu. Malé opálové presklenie zase prepustí trochu svetla do interiéru, no napriek tomu poskytuje maximálne súkromie. V našej predajni nájdete aj ďalšie možnosti dverí z kolekcie Olga.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 15,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443161201 |

1850 + recenzí








