DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Olga 80, pravé, dub sivý
Dvere s podrezaním Olga 80, pravé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Olga 80, pravé, dub sivý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podkosené dvere Olga pravý sivý dub sú skvelým riešením do kúpeľní a iných miestností, ktoré vyžadujú dobré vetranie. Produkt s podrezaním zaisťuje intenzívnejšiu výmenu vzduchu medzi miestnosťami. MDF krídlo dverí je vystužené svetlo stabilizujúcou výplňou. Dyha, ktorá ich pokrýva, imituje drevo, vďaka čomu výrobok pôsobí esteticky a elegantne.
Vlastnosti a výhody
Podrezané dvere Olga 80 pravý sivý dub je možné inštalovať do kúpeľne alebo inej miestnosti, ktorá vyžaduje dobré vetranie. Krídlo s otvorom medzi spodným okrajom a zemou zintenzívňuje cirkuláciu vzduchu. Matné sklo prepúšťa svetelné lúče, čo je dôležité najmä v miestnostiach bez okien. Saténový povrch zároveň robí interiér za dverami neviditeľným. Krídlo dverí je vyrobené z materiálu na báze dreva – MDF. Jeho vonkajšie pláty sú vystužené svetlo stabilizujúcou výplňou. Dvere Olga s podrezaním, pravý, sivý dub, pôsobia veľmi esteticky vďaka dyhe imitujúcej drevo. Výrobok je súčasťou kolekcie Olga. Pripravili sme aj ľavý variant a ďalšie modely dverí z tejto rodiny.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
- Vetranie miestnosti
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 16,7 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443150328 |

1850 + recenzí









