DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Roma 60 ľavé, dub strieborný
Dvere s podrezaním Roma 60 ľavé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Roma 60 ľavé, dub strieborný3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rómske ľavé strieborné dubové podrezané dvere sú funkčným prvkom interiérového dizajnu. Budú užitočné pri dokončovacích prácach na budove. Krídlo dverí je odolné a má estetickú úpravu, ktorá zaisťuje dlhú a bezproblémovú prevádzku. Preverte si aj iné varianty dverí Roma, ktoré sa dajú rozmerovo, vzhľadom a otváraním zladiť do niky.
Vlastnosti a výhody
Dvierka Roma 60 ľavý strieborný dub podrezané sú vyrobené z odolných materiálov. Základom prvku je MDF doska. Stabilizačná výplň zaisťuje odolnosť, dlhodobé a bezproblémové používanie dverného krídla. Dekoratívnou hodnotou je povrch podobný drevu v klasickej šedej farbe. Rómske ľavé strieborné dubové podrezané dvere sú vybavené jedným presklením. To znamená, že budú poskytovať maximálne súkromie na mieste, kde budú inštalované. Výrez na spodnom okraji umožňuje vetranie miestnosti. Rómske ľavé strieborné dubové podrezané dvere sú ideálne do kúpeľní, skladov, špajz, kancelárií a izieb. Sada obsahuje okrem samotného dverného krídla aj pánty a zámok.
- Vetranie miestnosti
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 13,13 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443150472 |

1850 + recenzí








