DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Roma 60 ľavý orech sever
Dvere s podrezaním Roma 60 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Roma 60 ľavý orech sever3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné podrezané dvere Roma ľavý orech sú modelom, ktorý vyniká klasickým dizajnom a vysokou funkčnosťou. Boli navrhnuté a vyrobené s dôrazom na najmenší detail. Krídlo dverí je ľahké a pevné, čo uľahčuje jeho prepravu a montáž. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie varianty dverí z kolekcie Roma.
Vlastnosti a výhody
Vykonávate doma dokončovacie práce a hľadáte dverové stolárske prvky? Severné podrezané dvere Roma 60 ľavý orech splnia vaše očakávania. Boli vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Z vonkajšej strany sú pevné dosky a medzi nimi stabilizačná výplň. Farbu, vzor a dodatočnú ochranu zase poskytuje povrchová fólia. Severné podrezané dvere Roma ľavý orech majú klasický dizajn a budú dobre fungovať v modernom aj klasickom štýle. Výhodou je špeciálne podrezanie, ktoré umožňuje únik prebytočnej vlhkosti z uzavretej miestnosti. Vďaka tomu sú dvere vhodné do kuchýň a kúpeľní. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie možnosti dverí z kolekcie Roma, ktoré môžete prispôsobiť typu miestnosti.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 13,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443208654 |

1850 + recenzí








