DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Roma 60 pravý orech sever
Dvere s podrezaním Roma 60 pravý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Roma 60 pravý orech sever3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné podrezané dvere Roma pravý orech sa vyznačujú vynikajúcim spracovaním a zaujímavým dizajnom. Dobre poslúžia na miestach, kde otvor nie je príliš veľký, pretože majú šesťdesiat centimetrov. Ľahko sa inštalujú a sú prepracované do najmenších detailov. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie modely dverí zo série Roma.
Vlastnosti a výhody
Zariaďujete si byt? Pravé podrezané dvere Roma 60, severný orech, sú jedným zo základných prvkov dverového stolárstva. Sú vybavené podrezaním, preto sa odporúčajú najmä do kúpeľne alebo kuchyne. Tieto miesta sú vystavené väčšej vlhkosti, ktorú treba z miestnosti odviesť. Takéto vetranie zabezpečuje podrezanie dverí. Rómsky pravý orech severné podrezané dvere sú ľahké, ale veľmi pevné. To značne uľahčuje montáž a prepravu. Stabilizačná výplň medzi doskami robí konštrukciu veľmi pevnou. Na povrchu je fólia, ktorá vytvára dodatočnú ochrannú vrstvu a dodáva celku farbu a zaujímavý vzhľad. V predajni Castorama nájdete mnoho ďalších modelov dverí z kolekcie Roma.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 13,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443208661 |

1850 + recenzí








