DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Roma 70 ľavé, dub sonoma
Dvere s podrezaním Roma 70 ľavé, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Roma 70 ľavé, dub sonoma3-7 dní109 €88,62 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Roma s podrezaním, ľavé, dub sonoma, sú odolné voči poškodeniu. Model vyrobený z MDF dosky a potiahnutý fóliou si zachová svoj pôvodný vzhľad roky. Krídlo dverí má podrezanie, ktoré zabezpečuje správne vetranie miestností. Vďaka tomu budú dvere v kúpeľni dobre fungovať. Vďaka orezávaniu sa vyhnete problémom s výkvetmi na stenách.
Vlastnosti a výhody
Dvere Roma 70 ľavý dub Sonoma s podrezaním zabezpečia primeranú výmenu vzduchu medzi miestnosťami. Solídne vyrobený model dobre poslúži v kúpeľni, kde je zvýšená vlhkosť. Správna cirkulácia vzduchu vám pomôže vyhnúť sa problémom s nevzhľadnými výkvetmi na stenách. Dvere z kolekcie Roma sú vyrobené z MDF dosky. Vďaka tomu sú necitlivé na poškodenie spôsobené každodenným používaním. Model bol pokrytý fóliou. Vďaka tomu je krídlo dverí odolné voči vlhkosti a zachová si svoj pôvodný vzhľad po dlhú dobu. Dvere Roma s podrezaním, ľavé, dub sonoma, sa vyznačujú nadčasovým dizajnom. Môžete ich integrovať do interiéru zariadeného klasickým spôsobom. Pozrite si aj ďalšie možnosti dverí dostupné v našom sortimente.
- Vetranie miestnosti
- Jemný povrch
- Pevné spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 65 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sonoma |
| Farebná skupina | Béžová |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5900121335119 |

1850 + recenzí








