DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Roma 70 ľavé, dub strieborný
Dvere s podrezaním Roma 70 ľavé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Roma 70 ľavé, dub strieborný3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvierka Roma ľavý strieborný dub sa vyznačujú solídnym spracovaním a nadčasovým dizajnom. Poslúžia Vám pri dokončovacích prácach vo Vašom byte alebo obchodných priestoroch. Krídlo má funkciu vetrania miestnosti a jednoduché zasklenie, ktoré zaisťuje maximálne súkromie. Objavte všetky varianty dverí série Roma v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Podrezané dvere Roma 70 ľavý strieborný dub je možné použiť vo vnútri budov. Budú dobre fungovať v obývacích izbách, kanceláriách, skladoch a komorách. Dvere sú vyrobené z obľúbeného a odolného materiálu - MDF. Stred krídla bol zasa vystužený stabilizačnou výplňou. Ďalšou výhodou produktu je jeho estetická úprava. Povrch rómskych ľavých strieborných dubových dvierok s podrezaním má modernú farbu a kresbu pripomínajúcu drevo. Funkčným prvkom dverného krídla je výrez v spodnej hrane, ktorý je zodpovedný za vetranie miestnosti. Jediné opálové zasklenie efektívne oddelí interiér od zvyšku budovy. Sada obsahuje komponenty potrebné na montáž - pánty a zámok. To znamená, že nemusíte strácať čas hľadaním zodpovedajúcich položiek.
- Vetranie miestnosti
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14,04 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443150496 |

1850 + recenzí








