DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Roma 70 ľavý orech sever
Dvere s podrezaním Roma 70 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Roma 70 ľavý orech sever3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné podrezané dvere Roma ľavý orech sa vyznačujú nadčasovým dizajnom a funkčnosťou. Sú prepracované do najmenšieho detailu aj po konštrukčnej stránke. Ľahko sa montujú a prepravujú. V našej predajni Castorama nájdete aj ďalšie možnosti dverných krídel z kolekcie Roma, ktoré ľahko napasujete na akýkoľvek otvor.
Vlastnosti a výhody
Severné podrezané dvere Roma 70 ľavý orech sú vyrobené z kvalitných materiálov. Základom konštrukcie sú dosky s voštinovou výplňou medzi nimi. Toto riešenie robí celok veľmi pevným, no zároveň ľahkým. Podrezané dvere Roma ľavý orech sever sa odporúčajú najmä do interiérov vystavených vlhkosti. Patrí medzi ne kuchyňa a kúpeľňa. Nižší strih umožní lepšie vetranie miestnosti. Výhodou je povrchová úprava finálnou fóliou. Je to dodatočná ochranná vrstva, ktorá tiež dodáva farbu a vzor. Krídlo má jemné opálové zasklenie, ktoré poskytuje súkromie a prepúšťa svetlo. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie modely dverí z kolekcie Roma.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443208630 |

1850 + recenzí








