DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Roma 70 pravý orech sever
Dvere s podrezaním Roma 70 pravý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Roma 70 pravý orech sever3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak hľadáte odolné prvky zariadenia izieb, vyberte si dvere rímsky orech sever vpravo podrezané. Výplň tohto modelu tvorí štruktúra v tvare včelieho plástu. Zabezpečuje stabilitu pri zachovaní nízkej hmotnosti výrobku. Vďaka tomu sa dvere jednoducho ovládajú a ich inštalácia by nemala byť problémom.
Vlastnosti a výhody
Severné podrezané dvere Roma 70 pravý orech budú ideálne pre váš domov, ak hľadáte odolný kus zariadenia. Hovorí za nich vysoká kvalita spracovania. Použitie povrchovej fólie robí tento model odolným voči mechanickému poškodeniu. Použitie tohto materiálu znamená, že výrobok si zachová svoj pôvodný vzhľad po celé roky. Severné podrezané dvere Roma pravý orech sú výbornou voľbou do miestností, ktoré vyžadujú dodatočné vetranie. Môžete nimi vybaviť kuchyňu alebo kúpeľňu. Výrobok si zachováva nízku hmotnosť, čo uľahčuje prepravu a inštaláciu. V našej ponuke nájdete aj ďalšie modely dverí a ďalšie produkty zo série Roma.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443208647 |

1850 + recenzí








