DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Roma 80 ľavý orech sever
Dvere s podrezaním Roma 80 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Roma 80 ľavý orech sever3-7 dní90 €73,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rímsky severný orech ľavé podrezané dvere splnia vaše očakávania z hľadiska odolnosti a funkčnosti. Ľahko ich prispôsobíte otváraniu dverí v kúpeľni alebo kuchyni. Krídlo dverí je ľahké, ale pevné a ľahko sa montuje. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie možnosti dverí Roma, ktoré sa líšia štruktúrou a veľkosťou.
Vlastnosti a výhody
Severné podrezané dvere Roma 80 ľavý orech splnia vaše očakávania z hľadiska funkčnosti a štýlu. Boli vyrobené z pevných materiálov. Základom konštrukcie sú dosky a medzi nimi je ľahká, ale pevná výplň v podobe plástu. Na povrchu je dokončovacia fólia. Dodáva farbu a vzor. Rímsky orech severný ľavé podrezané dvere sú vhodné najmä do kúpeľní a kuchýň. Môže za to podrezanie v spodnej časti, ktoré pomáha odvádzať vlhkosť zvnútra. Dverné krídlo sa hodí do klasických aj moderných aranžmánov. Ľahko sa montuje a zvládnete to aj sami. Dodávajú sa s dvojročnou zárukou. Pozrite si všetky možnosti dverí Roma dostupné v obchode Castorama.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443208616 |

1850 + recenzí








