DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Roma 80 pravý orech sever
Dvere s podrezaním Roma 80 pravý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Roma 80 pravý orech sever3-7 dní90 €73,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rómsky pravý orech severné podrezané dvere sa budú hodiť pri dokončovaní prác doma. Majú klasicky usporiadané pánty, ľahko sa montujú, sú ľahké a zároveň pevné. Hodia sa k mnohým klasickým aj moderným aranžmánom. Pozrite si ďalšie možnosti dverí z kolekcie Roma v predajni Castorama, ktoré splnia vaše očakávania.
Vlastnosti a výhody
Podrezané dvere Roma 80 pravý orech sever sa odporúčajú najmä do interiérov vystavených nadmernej vlhkosti, ako je kuchyňa alebo kúpeľňa. Spodný okrajový rez umožňuje lepšie vetranie miestnosti. Výhodou tohto modelu je jeho pevná konštrukcia, ktorú tvoria dosky, voštinová výplň a dokončovacia fólia. Táto kombinácia je zárukou, že severné podrezané dvere Roma pravý orech vám budú slúžiť dlho. Táto fólia nielen dodáva farbu, ale vytvára aj dodatočnú ochrannú vrstvu. Konštrukcia je ľahká, čo umožňuje rýchlu inštaláciu a jednoduchú prepravu. Náš sortiment zahŕňa celý rad rôznych typov dverí z kolekcie Roma, ktoré sa dajú zladiť do každého interiéru.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443208623 |

1850 + recenzí








