DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 60 ľavé, strieborný dub
Dvere s podrezaním Toreno 60 ľavé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 60 ľavé, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvierka Toreno ľavé strieborný dub sú riešením určeným do bytových a komerčných interiérov. Výrobok má rámovú konštrukciu s dvoma vložkami z opálového skla. Sada obsahuje aj zámok a zodpovedajúce pánty. Povrchová úprava podobná drevu vo verzii strieborný dub je estetická a ideálna do moderných interiérov.
Vlastnosti a výhody
Odolné a estetické interiérové dvere robia obytné aj komerčné priestory funkčnejšími. Dvere Toreno 60 ľavý strieborný dub s podrezaním sú tiež ideálnym riešením pre väčšinu aranžmánov, v ktorých je nutné neustále vetranie konkrétnej miestnosti. Tento výrobok je vyrobený z rámovej konštrukcie z MDF dosky s vloženým matným sklom. Strieborná povrchová úprava podobná drevu vyzerá skvele v moderných interiéroch. Podrezané dvierka Toreno ľavý strieborný dub sú perfektným riešením do väčšiny interiérov - majú štandardný rozmer. Sada obsahuje aj zodpovedajúce pánty a zámok. Pozrite si aj ďalšie produkty ponúkané v našom obchode.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 27,66 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443150939 |

1850 + recenzí








