DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 60 ľavý orech sever
Dvere s podrezaním Toreno 60 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 60 ľavý orech sever3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Toreno ľavý orech Severné podrezané dvere zvyšujú účinnosť vetrania v byte. Vyznačujú sa aj pevnou rámovou konštrukciou. Tento produkt má moderný dizajn. Atraktívna farba dyhy jej dodáva elegantný a elegantný vzhľad. Dvere môžete použiť na uzavretie vstupu do kúpeľne alebo toalety.
Vlastnosti a výhody
Toreno 60 ľavý orech Severné podrezané dvere sú produktom použiteľným v stavebníctve. Vďaka nim budete môcť uzavrieť vchod na toaletu alebo kúpeľňu. Podrezanie zvyšuje účinnosť vetrania dverí. To vám umožní udržiavať primeranú úroveň vlhkosti v miestnosti. Toreno ľavý orech Severné podrezané dvere sa vyznačujú pevnou rámovou konštrukciou. Sú vyrobené z MDF dosky s vysokou odolnosťou a pevnosťou. Finálna fólia je v atraktívnej farbe orech. Produkt série Toreno sa otvára na ľavú stranu. Moderný dizajn a saténové presklenie zvyšujú estetiku tohto dverného krídla. Využite aj iné dvere z ponuky predajne Castorama, ktoré vám umožnia zabezpečiť si súkromie v každej situácii.
- Zvýšená účinnosť vetrania
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 26 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443151325 |

1850 + recenzí








