DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 60, pravé, dub sivý
Dvere s podrezaním Toreno 60, pravé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 60, pravé, dub sivý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvierka Toreno pravý sivý dub sú vyrobené z MDF dosky a povrchovo upravené povrchovou fóliou, takže si dlho zachovajú svoj estetický vzhľad. Dverné krídlo so stabilizačnou voštinovou výplňou účinne tepelne a akusticky izoluje. Model využijete pri usporiadaní vašej kuchyne alebo kúpeľne. Sivé dvierka sú zdobené sklom. Budú vyzerať dobre v modernom aj klasickom interiéri.
Vlastnosti a výhody
Dvere s podrezaním, Toreno 60, pravé, dub sivý, dobre poslúžia v miestnostiach, kde sa vyžaduje účinné vetranie. Spodná časť krídla bola navrhnutá tak, aby zabezpečila správnu cirkuláciu vzduchu medzi miestnosťami. Produkt môžete nainštalovať do kuchyne alebo kúpeľne. Model je vyrobený z MDF dosky, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. Stabilizačná výplň s voštinovou štruktúrou zaručuje účinnú tepelnú izoláciu. Krídlo tiež dobre zastaví zvuky. Pravé podrezané dvierka Toreno, dub šedý, povrchová úprava fóliou. Preto je ich povrch odolný voči poškriabaniu. Krídlo je zdobené jemnou glazúrou. Model bude dobre fungovať v klasickom aj modernom interiéri. Ponúkame viac rozmerov dverí zo série Toreno.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 652 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 26 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443151202 |

1850 + recenzí








