DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 70 ľavé, borovica bez uzlov
Dvere s podrezaním Toreno 70 ľavé, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 70 ľavé, borovica bez uzlov3-7 dní187,05 €152,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé podrezané dvierka Toreno vyrobené z bezuzlovej borovice vám umožnia vychutnať si funkčnú kúpeľňu. Podstrih umožňuje voľnú cirkuláciu vzduchu. Masívna konštrukcia z borovicového dreva hrúbky 40 mm zaisťuje dlhú životnosť dverného krídla. Dyhovaný povrch chráni pred poškriabaním. Súčasťou sú pánty.
Vlastnosti a výhody
Dobre zvolené krídlo dverí vám pomôže vyhnúť sa problémom s cirkuláciou vzduchu. Vyberte si ľavostranné bezuzlové borovicové dvere Toreno 70 s podrezaním, ktoré dokonale zapadnú do interiérov inšpirovaných prírodou. Podrezanie v spodnej časti umožňuje voľné prúdenie vzduchu a vodnej pary, čo zabraňuje rozvoju nežiaducich mikroorganizmov. Ľavé podrezané dvere Toreno, borovica bez uzlov, sú vyrobené z pravého dreva hrúbky 40 mm. Dyhovaný povrch je odolný voči vlhkosti a mechanickým faktorom, takže si dlho zachováva skvelý vzhľad. Môžete ju ľahko udržiavať v správnej čistote. Ani montáž nebude problém - pánty a zámok sú súčasťou sady. V našom sortimente nájdete tento model aj v iných veľkostiach, ako aj variantu, ktorá sa otvára doprava.
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Možnosť lakovania alebo olejovania
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21,5 kg |
| Typ dverí | Jednoduchá kyvadlová doprava |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908272431209 |

1850 + recenzí








