DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 70 ľavé, dub sivý
Dvere s podrezaním Toreno 70 ľavé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 70 ľavé, dub sivý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvere Toreno ľavý sivý dub Vám zabezpečia súkromie vo Vašom byte či kancelárii. Sú vyrobené z MDF dosky. Materiál je odolný voči nečistotám. Krídlo sa vyznačuje mimoriadnou pevnosťou a odolnosťou. Vďaka tomu vám môže slúžiť až niekoľko rokov. Dvere vyzerajú skvele v aranžmánoch v industriálnom štýle.
Vlastnosti a výhody
Pýtate sa, ako by ste si mohli zabezpečiť súkromie vo svojom byte alebo kancelárii? Budete potrebovať dvere Toreno 70 ľavý sivý dub s podrezaním. Svoju funkciu dokonale splnia, keď budete chcieť uzavrieť vchody do miestností. Pôsobia veľmi esteticky, preto sa perfektne hodia do aranžmánov v industriálnom štýle. Konštrukcia tohto modelu umožňuje inštaláciu vo vlhkých miestnostiach. Podrezané dvierka Toreno ľavý sivý dub sú vyrobené z kvalitnej MDF dosky, ktorá je odolná voči nečistotám. Dverné krídlo je navyše mimoriadne odolné a pevné, takže vám bude dlho slúžiť. Predajňa Castorama ponúka široký výber dverí zo série Toreno.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 28,6 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443151219 |

1850 + recenzí








