DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 70 ľavé, strieborný dub
Dvere s podrezaním Toreno 70 ľavé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 70 ľavé, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvierka Toreno ľavý strieborný dub sú určené na montáž predovšetkým do bytových interiérov, ale aj do úžitkových priestorov. výrobok je vyrobený z odolnej MDF dosky kombinovanej s dvomi opálovými sklenenými tabuľami. Strieborná farba a povrch pripomínajúci drevo vyzerajú skvele vo väčšine moderných aranžmánov.
Vlastnosti a výhody
Krásny bytový či komerčný interiér vytvára množstvo doplnkov, vrátane tých funkčnejších. Dvere Toreno 70 ľavý strieborný dub s podrezaním sú riešením, ktoré vám umožní postarať sa o to, ako je daná miestnosť vnímaná a akú má funkciu. Tento výrobok je vybavený podrezaním pod krídlom, takže dobre funguje v miestnostiach vyžadujúcich neustále vetranie, napríklad s vykurovacími zariadeniami. Podrezané dvierka Toreno ľavý strieborný dub majú odolnú a pevnú rámovú konštrukciu s dvomi vložkami z opálového skla. Výsledkom je, že výrobok vyzerá skvele a prepúšťa trochu svetla. Strieborná farba a povrch pripomínajúci drevo sa hodia k mnohým aranžmánom. Sada obsahuje pánty a zámok. Pozrite si ďalšie produkty zo sortimentu.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,22 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443150953 |

1850 + recenzí








