DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 70 ľavý orech sever
Dvere s podrezaním Toreno 70 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 70 ľavý orech sever3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Toreno ľavý orech Severné podrezané dvere možno použiť v stavebníctve na uzavretie vstupu do kúpeľne. Tento produkt zvyšuje účinnosť vetrania. Má pevnú rámovú konštrukciu a moderný dizajn. Odolné krídlo dverí je povrchovo upravené dyhou v atraktívnej farbe. Tento model sa otvára na ľavú stranu.
Vlastnosti a výhody
Severné dvere Toreno 70 ľavý orech s podrezaním možno použiť v stavebníctve. Vďaka podrezaniu sa vyznačuje zvýšenou účinnosťou vetrania. Vďaka tomu je produkt série Toreno ideálny na uzavretie kúpeľne alebo toalety. Umožňuje vám udržiavať nižšiu úroveň vlhkosti v miestnosti. Podrezané dvierka Toreno ľavý orech Sever sú vyrobené z odolnej MDF dosky. Ich pevnosť dokazuje aj rámová konštrukcia. Krídlo dverí bolo ukončené fóliou "finish" v zaujímavej farbe orech. Moderný dizajn a saténové presklenie zvyšujú estetiku tohto dverného krídla. Dvere sa otvárajú doľava. Môžete si kúpiť aj iný model dverí. Predajne Castorama ponúkajú veľký výber týchto produktov.
- Zvýšená účinnosť vetrania
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 28,6 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443151349 |

1850 + recenzí








