DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 70, pravé, dub sivý
Dvere s podrezaním Toreno 70, pravé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 70, pravé, dub sivý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvierka Toreno pravý sivý dub sa výborne hodia do kuchyne alebo kúpeľne. Dizajn modelu zabezpečuje efektívne prúdenie vzduchu medzi miestnosťami. Výplň zaručuje tepelnú a zvukovú izoláciu. Model je zdobený glazúrou. Zdobia krídlo a poskytujú súkromie. Šedá sa hodí do klasických aj moderných interiérov.
Vlastnosti a výhody
Podrezané dvere Toreno 70 dub pravý sivý sú určené do miestností vyžadujúcich dobré vetranie. Štruktúra dverného krídla zabezpečuje efektívnu cirkuláciu vzduchu medzi interiérmi. Produkt môžete použiť pri usporiadaní kúpeľne alebo kuchyne. Dvere sú vyrobené z masívnej dosky na báze dreva. Vďaka tomu vám budú slúžiť dlhé roky. Stabilizačná výplň s voštinovou štruktúrou zaisťuje dobrú tepelnú a zvukovú izoláciu. Výrobok je ukončený povrchovou fóliou. Vďaka tomu má hladký, ľahko čistiteľný povrch odolný voči poškriabaniu. Dvierka s pravým podrezaním Toreno, dub sivý, zdobené úzkym presklením. Svetlý model využijete v modernom aj klasickom interiéri. Dostupné sú aj iné veľkosti dverí Toreno.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 28,6 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443151226 |

1850 + recenzí








