DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 70, pravé, strieborný dub
Dvere s podrezaním Toreno 70, pravé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 70, pravé, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvere Toreno pravý strieborný dub sú riešením, ktoré vám umožní jednoducho sa postarať o estetiku interiéru a jeho funkčnosť. MDF krídlo dverí bolo doplnené o dve tabule opálového skla. Je k dispozícii v povrchovej úprave strieborný dub podobný drevu. Súprava produktov obsahuje aj zodpovedajúce pánty a praktický zámok.
Vlastnosti a výhody
Každá miestnosť vyžaduje dvere, aby boli plne funkčné. Dvere Toreno 70 dub pravý strieborný s podrezaním sú riešením odporúčaným najmä do interiérov inšpirovaných moderným štýlom. Vďaka podrezaniu sa toto dverné krídlo dokonale hodí do miestností, kde je dôležité neustále vetranie a výmena vzduchu. Dvere s rámovou konštrukciou z MDF dosky sú vybavené dvojitým opálovým sklom. Vďaka tomu sa hodia do obytných aj komerčných interiérov. Podrezané dvierka Toreno pravé strieborný dub sa predávajú v sade s pántmi a zámkom. Ich strieborný povrch pripomínajúci drevo je dobrou voľbou do škandinávskych a podobných interiérov. Pozrite si aj ostatné dverné krídla dostupné v sortimente predajne.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,22 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443150960 |

1850 + recenzí








