DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 70 pravý orech sever
Dvere s podrezaním Toreno 70 pravý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 70 pravý orech sever3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé podrezané dvere orech Toreno North sú produktom, ktorý zaisťuje zvýšenú účinnosť vetrania. Navyše sa vyznačujú moderným dizajnom a pevnou rámovou konštrukciou. Tento výrobok je dokončený dyhou v atraktívnej farbe. List sa otvára na pravú stranu. Je estetický aj vďaka saténovému preskleniu.
Vlastnosti a výhody
Toreno 70 pravý orech Severné dvere s podrezaním možno použiť v stavebníctve na dokončenie interiéru. Tento model je určený na uzavretie kúpeľne alebo toalety. Vďaka podrezaniu sa vyznačuje zvýšenou účinnosťou vetrania. To vám umožní udržiavať primeranú úroveň vlhkosti v miestnosti. Dverné krídlo série Toreno je vyrobené z MDF dosky. Pevná rámová konštrukcia zaisťuje veľkú odolnosť. Navyše sú povrchovo upravené atraktívnou orechovou dyhou. Podrezané dvierka Toreno pravý orech Sever vyzerajú krásne vďaka modernému dizajnu a preskleniu saténovým sklom. V sortimente predajní Castorama nájdete aj mnoho ďalších modelov vnútorných a vonkajších dverí.
- Zvýšená účinnosť vetrania
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 28,6 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443151356 |

1850 + recenzí








