DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 80 ľavý orech sever
Dvere s podrezaním Toreno 80 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 80 ľavý orech sever3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Toreno ľavý orech Severné podrezané dvere sa vyznačujú pevnou rámovou konštrukciou a moderným dizajnom. Podrezanie zaisťuje zvýšenú účinnosť vetrania. List sa otvára na ľavú stranu. Je esteticky dokončená dyhou v atraktívnych farbách. K dverám budete potrebovať príslušenstvo, ako sú kľučky alebo vložky.
Vlastnosti a výhody
Toreno 80 ľavý orech Severné podrezané dvere sa používajú v stavebníctve. Sú ideálne na dotvorenie interiérov a uzavretie vstupu do kúpeľne alebo WC. Podrezanie umožňuje tomuto produktu poskytnúť zvýšenú účinnosť vetrania. Vďaka tomu budete udržiavať nižšiu úroveň vlhkosti v miestnosti. Podrezané dvere Toreno ľavý orech Sever sú vyrobené z MDF dosky. Vďaka pevnej rámovej konštrukcii vydržia dlhú dobu. Atraktívna orechová dyha sa snúbi s moderným dizajnom. Estetiku tohto dverného krídla zo série Toreno navyše umocňuje presklenie zo saténového skla. V sortimente predajní Castorama nájdete aj mnoho ďalších dverných krídel. Použite ich a potrebné príslušenstvo dverí.
- Zvýšená účinnosť vetrania
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31,2 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443151363 |

1850 + recenzí








