DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 80, pravé, borovica bez uzlov
Dvere s podrezaním Toreno 80, pravé, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 80, pravé, borovica bez uzlov3-7 dní187,05 €152,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravostranné, bezuzlové borovicové podrezané dvere Toreno sú vynikajúcou voľbou pre kúpeľne a miestnosti, kde je obzvlášť dôležité správne vetranie. Krídlo dverí má hladký povrch a prírodný vzhľad, vďaka čomu vyzerá skvele v rôznych aranžmánoch. Plné dvere bez skla vám zabezpečia súkromie a skryjú interiér pred pohľadmi zvonku.
Vlastnosti a výhody
Pravé bezuzlové borovicové dvere Toreno 80 s podrezaním sú ideálnou voľbou do miestností, kde je veľmi dôležité správne vetranie. Medzera medzi prahom a spodnou hranou dverného krídla zabezpečí správnu cirkuláciu vzduchu. Vďaka tomu nebudú interiéry vlhké a vystavené rozvoju plesní či húb. Bezpečnosť zaručuje aj vhodný vetrací otvor. Ak používate plynový ohrievač vody, pravé bezuzlové podrezané dvierka z borovice Toreno znížia riziko otravy. Dverné krídlo dobre poslúži v špajzi alebo kotolni – bez skla vám pomôže skryť nevábne interiéry. Dvere vám zabezpečia súkromie na toalete alebo v kúpeľni. Dverné krídlo má hladký povrch, prirodzenú farbu a vzhľad, vďaka čomu dokonale zapadne do mnohých aranžmánov. Produkt je súčasťou série Toreno.
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Možnosť lakovania alebo olejovania
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23,5 kg |
| Typ dverí | Jednoduchá kyvadlová doprava |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908272431230 |

1850 + recenzí









