DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Toreno 80, pravé, dub strieborný
Dvere s podrezaním Toreno 80, pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Toreno 80, pravé, dub strieborný3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvere Toreno pravé strieborný dub sú riešením určeným do obytných a administratívnych budov. Výrobok je vyrobený z rámovej konštrukcie z MDF dosky. Sada obsahuje aj pánty a zámok. Strieborná farba a povrchová úprava imitácia dubu sa hodia k väčšine interiérových úprav.
Vlastnosti a výhody
Praktické a solídne vyrobené dvierka Toreno 80 dub pravý strieborný s podrezaním sú riešením určeným predovšetkým do moderných interiérov. Dvere majú striebornú povrchovú úpravu pripomínajúcu drevo. Dokonale zapadajú do svetlého štýlu, napríklad škandinávskeho. Odolnú rámovú konštrukciu z MDF dosky odolnej voči poškodeniu dopĺňajú dve tabule opálového skla. Podrezané dvere Toreno pravé strieborné dubové sa vďaka svojej štruktúre výborne hodia do miestností vyžadujúcich vetranie a výmenu vzduchu. Sada obsahuje aj zodpovedajúce pánty a zámok. Produkt je ideálny pre bytové a komerčné interiéry. Pozrite si aj ďalšie príslušenstvo ponúkané v našich predajniach.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31,54 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443150984 |

1850 + recenzí









