DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Trame 60 ľavé, strieborný dub
Dvere s podrezaním Trame 60 ľavé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Trame 60 ľavé, strieborný dub3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvierka Trame ľavé strieborné dubové sú kvintesenciou estetiky a odolnosti. Vyrobené z pevnej MDF dosky a pevná rámová konštrukcia zaručujú dlhú životnosť produktu. Atraktívna farba dyhy je zasa ukazovateľom elegancie a modernosti. Ak hľadáte dvere do izby alebo kúpeľne, tento model určite splní vaše očakávania.
Vlastnosti a výhody
Výmena a následné používanie dverí môže spôsobiť veľa problémov, ak si kúpite nekvalitný výrobok. Investujte teda do modelu, ktorý bude odolný a elegantný. Podrezané dvierka Trame 60 ľavý strieborný dub sú perfektným riešením do kúpeľne. Vďaka nim získate tak potrebné súkromie a záruku zladenia interiéru. Stojí za to venovať pozornosť niekoľkým dôležitým prvkom tohto modelu. Ide o mliečne sklo, ktoré robí dizajn produktu atraktívnejším a prepúšťa trochu svetla. Podrezané dvierka Trame ľavý strieborný dub vynikajú aj moderným dizajnom a originálnou farbou dyhy. Odolnosť výrobku určuje pevná MDF doska. V ponuke obchodu je veľa riešení zo série Trame. Vybrať si môžete aj tie otváracie vpravo alebo plné bez presklenia.
- Vetranie miestnosti
- Povrch podobný drevu
- Pevná konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25,58 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5907539356262 |

1850 + recenzí








