DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Trame 70 ľavé, dub strieborný
Dvere s podrezaním Trame 70 ľavé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Trame 70 ľavé, dub strieborný3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere do kúpeľne by mali poskytovať súkromie a dostatočné vetranie. Okrem toho je dôležité, aby boli trvanlivé a odolné voči vlhkosti. Medzi takéto vlastnosti patrí okrem iného: dvere s podrezaním Trame ľavé, dub strieborný, ktoré nájdete v našej ponuke. Navyše vás potešia originálnou, módnou farbou a moderným dizajnom.
Vlastnosti a výhody
Interiérové dvere sú dôležitým prvkom interiérového dizajnu. Vytvárajú tiež bezpečnú komfortnú zónu pre obyvateľov, najmä v spálňach, kanceláriách a kúpeľniach. Ak hľadáte produkt, ktorý splní tieto a ďalšie očakávania, vyberte si dvierka Trame 70 ľavý strieborný dub podrezané. Zabezpečia vám súkromie. Povrch pripomínajúci drevo pôsobí elegantne a prirodzene. Oku lahodiaci štýl vytvára aj opalescentné sklo, ktoré prepúšťa do interiéru trochu svetla. Podrezané dvierka Trame ľavý strieborný dub sú mimoriadne pevným výrobkom vďaka použitiu pevnej MDF dosky pri výrobe. Povrchová dyha je zárukou čistoty a vysokej estetiky na roky. V našej ponuke nájdete aj iné veľkosti dverí zo série Trame, ako aj modely otvárajúce sa doprava.
- Vetranie miestnosti
- Povrch podobný drevu
- Pevná konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 27,42 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539356286 |

1850 + recenzí








