DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Trame 70, pravé, dub strieborný
Dvere s podrezaním Trame 70, pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Trame 70, pravé, dub strieborný3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak nemáte nápad na originálne dvere do kúpeľne, pozrite si našu ponuku. Nájdete tam množstvo atraktívnych produktov v zaujímavých farbách. Podrezané dvierka Trame pravý strieborný dub dokonale doladia usporiadanie vašej kúpeľne (a nielen). Vysoká estetika, odolnosť proti poškodeniu a dostatočné vetranie - to sú len niektoré z mnohých výhod tohto produktu.
Vlastnosti a výhody
Výmena dverí vo vašom byte je skvelou šancou vniesť do interiéru sviežosť a dobrý vkus. Výberom podrezaných dverí Trame 70 pravý strieborný dub určite splníte svoje interiérové plány. Výrobok je mimoriadne odolný, pretože je vystužený pevnou MDF doskou a má rámovú konštrukciu. Povrch pripomínajúci drevo pôsobí prirodzene a prináša do interiéru veľa tepla. Útulnú atmosféru dopĺňa matné sklo, ktoré prepúšťa správne množstvo svetla. Moderný dizajn a jedinečnú farbu dopĺňajú podrezané dvierka Trame pravý strieborný dub. V našej ponuke nájdete aj mnoho ďalších dverí zo série Trame. Ľavý alebo pravý model, presklený alebo plný? Určite si vyberiete ten správny produkt pre vás.
- Vetranie miestnosti
- Povrch podobný drevu
- Pevná konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 27,42 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539356293 |

1850 + recenzí








