DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Trame 80 ľavé, dub strieborný
Dvere s podrezaním Trame 80 ľavé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Trame 80 ľavé, dub strieborný3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere sú veľmi dôležitým prvkom interiérového dizajnu, a preto vám ponúkame produkty najvyššej kvality. Jedným z produktov sú Trame ľavé strieborné dubové podrezané dvere. Sú nielen odolné, ale majú aj mimoriadne pútavú estetiku. Poskytnú vám primeranú úroveň súkromia, dobré vetranie a bezproblémové používanie.
Vlastnosti a výhody
Výmena dverí sa môže ukázať ako zlomový bod v dizajne interiéru vášho bytu. Niekedy stačí zmeniť farbu, zvoliť inú dyhu a vzor, aby ste si užili zmeny. Podrezané dvierka Trame 80 ľavý strieborný dub Vám pomôžu splniť si sny o jedinečnej výzdobe kúpeľne alebo izby. Majú odolnú konštrukciu vďaka pevnej rámovej konštrukcii a vystuženiu MDF doskou. Povrch pripomínajúci drevo vnáša do interiéru veľa útulnosti a prirodzenosti. Podrezané dvierka ľavého strieborného dubu Trame majú tiež jemné mliečne sklo, ktoré prepúšťa správne množstvo svetla. Dvere sú súčasťou rodiny Trame. Vyberte si model pravých alebo ľavých dverí z našej ponuky a získajte pevný a vysoko estetický výrobok, ktorý vydrží roky.
- Vetranie miestnosti
- Povrch podobný drevu
- Pevná konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 30,25 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907539356309 |

1850 + recenzí








