DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Trame 80, pravé, dub strieborný
Dvere s podrezaním Trame 80, pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Trame 80, pravé, dub strieborný3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvierka Trame 80 pravý strieborný dub sú mimoriadne pevné. Tento aspekt ovplyvňuje ich rámová konštrukcia a použitie pevnej MDF dosky na výrobu. Okrem toho sa vyznačujú vysokou estetikou. Originálna farba a moderný dizajn sú len dve z mnohých vlastností, ktoré dokazujú vizuálnu atraktivitu tohto produktu.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte kvalitné interiérové dvere, určite si pozrite našu ponuku. U nás nájdete moderné modely, ktoré vás potešia po technickej aj estetickej stránke. Jedným z príkladov sú podrezané dvierka Trame 80 pravý strieborný dub, ktoré dobre poslúžia okrem iného aj v kúpeľni. Veľké podrezanie v spodnej časti zaručuje primeranú úroveň vetrania, ktorá je v takejto miestnosti nevyhnutná. Opálové šošovky zase poskytujú správne množstvo svetla. Produkt série Trame sa vyznačuje aj mimoriadnou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Povrchová fóliová dyha však zaručuje ľahké čistenie. Pravé podrezané dvere Trame, strieborný dub s drevenou dyhou, sú kvintesenciou prirodzenosti a elegancie.
- Vetranie miestnosti
- Povrch podobný drevu
- Pevná konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 30,25 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907539356316 |

1850 + recenzí









