DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Windoor Trame 60, ľavé, dub sivý
Dvere s podrezaním Windoor Trame 60, ľavé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Windoor Trame 60, ľavé, dub sivý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere majú špeciálne podrezanie, takže ich možno použiť aj v miestnostiach, ktoré nemajú okná. Neustále vetranie miestností zabraňuje rastu plesní vo vnútri. Dverné krídlo má odtieň sivý dub, takže sa úspešne hodí do minimalistických aranžmánov založených na tlmených farbách a surových formách.
Vlastnosti a výhody
Dvere s podrezaním sa výborne hodia do kúpeľní, WC a kuchýň. Dverné krídlo je vyhotovené v šedých farbách a má minimalistický vzhľad. Vďaka tomu sa ľahko zmestí do moderných aranžmánov založených na surových, nezdobených formách. Prípravok zabezpečuje neustále prúdenie vzduchu v interiéri, preto je účinnou ochranou proti vzniku plesní a húb. Vďaka podrezaniu bude krídlo dvierok odvádzať aj vodnú paru von, čo spríjemní používanie kuchyne. Prvok sa vplyvom mechanických faktorov nezničí, pretože je vyrobený z odolnej MDF dosky a pokrytý povrchovou fóliou. Dyha ho chráni pred poškriabaním, trieskami a stratou farby. Vďaka tomu bude krídlo dverí dlho esteticky pôsobiť.
- Modulárna konštrukcia vyrobená z odolnej MDF dosky
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
- Krytie listu: "finiš" fólia
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 650 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25,27 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5907539295394 |

1850 + recenzí








