DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Windoor Trame 60 pravý orech sever
Dvere s podrezaním Windoor Trame 60 pravý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Windoor Trame 60 pravý orech sever3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere s podrezaním možno s úspechom použiť v kúpeľni a na toalete. S ich pomocou zabezpečíte neustálu cirkuláciu čerstvého vzduchu v interiéri. Vďaka tomu bude bez rôznych druhov nečistôt a húb a na stenách nebudú rásť plesne. Krídlo dverí je trvácne a odolné voči mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu bude dlho vyzerať atraktívne.
Vlastnosti a výhody
Dvere je možné použiť vo všetkých miestnostiach, ktoré nemajú okná. Podrezanie umožňuje neustále vetranie interiéru, čím ho chráni pred rozvojom rôznych druhov húb a plesní. Konštantné prúdenie vzduchu spríjemňuje používanie miestností – prvok úspešne využijete v kúpeľni a na toalete. Týmto spôsobom zabezpečíte pohodlné podmienky používania. Dvere sú vyhotovené v atraktívnych farbách - orech krásne ladí s drevom a stenami v klasických farbách. Krídlo dverí sa vplyvom nárazov a častého používania neznehodnotí, pretože je vyrobené z odolného materiálu - MDF dosky. Súčasťou sady sú aj dvojčapové pánty s nastavovaním, ktoré uľahčia montáž.
- Pevná rámová konštrukcia
- Atraktívna farba dyhy
- Krytie listu: "finiš" fólia
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 650 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25,27 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5907539256128 |

1850 + recenzí








