DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Windoor Trame 70 ľavé, dub sivý
Dvere s podrezaním Windoor Trame 70 ľavé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Windoor Trame 70 ľavé, dub sivý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trame podrezané dvere je možné použiť pri dokončovaní akejkoľvek kúpeľne. Ide o výrobok, ktorý umožní správne vetranie miestnosti, keďže v spodnej časti krídla je medzera, ktorá zaručuje prúdenie vzduchu. Sivé dubové dvere majú navyše atraktívne presklenie, vďaka čomu vyzerajú mimoriadne elegantne.
Vlastnosti a výhody
Predokenné dvere s podrezaním sú produktom, ktorý svojou širokou škálou použitia poteší každého užívateľa. Vďaka svojmu univerzálnemu vzhľadu sa budú skvele hodiť nielen v obývačke a spálni, ale aj v kuchyni a kúpeľni. Sivé dvierka zdobí estetické presklenie nepriehľadnej mliečnej farby, čím pôsobí atraktívne a zároveň poskytuje užívateľom súkromie. V spodnej časti dverí je podrezanie, ktoré umožňuje správne prúdenie vzduchu medzi miestnosťami. Je to dôležité najmä v interiéroch, kde vzniká veľké množstvo vodnej pary – vďaka medzere sa neusadzuje na stenách a nespôsobuje vznik zdraviu škodlivých húb a plesní.
- Modulárna konštrukcia z odolnej MDF dosky
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
- Krytie listu: "finiš" fólia
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 28 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539295417 |

1850 + recenzí








