DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Windoor Trame 70 pravý orech sever
Dvere s podrezaním Windoor Trame 70 pravý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Windoor Trame 70 pravý orech sever3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trample sú mimoriadne elegantným modelom, ktorý nájde uplatnenie nielen vo vašej spálni či obývačke, ale aj v kuchyni a kúpeľni. Môže za to špeciálne podrezanie umiestnené v spodnej časti krídla, ktoré zaručuje správne vetranie v miestnostiach. Výrobok je vyrobený z MDF dosky a povrchovej fólie, preto sa vyznačuje výbornou odolnosťou proti poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Tramvajové dvere určite potešia každého milovníka klasických interiérov. Toto dverné krídlo má dekoratívne presklenie a je v prírodnej farbe orech, dokonale imitujúce pravé drevo. V spodnej časti dvierok je navyše podrezanie, ktoré zabezpečí správne prúdenie vzduchu v miestnosti. Preto je tento výrobok ideálny ako vstup do kúpeľní a kuchýň, kde pri kúpaní a varení vzniká veľké množstvo vodnej pary. Dvierka sú vyrobené z pevnej MDF dosky s výbornými vlastnosťami odolnosti a povrchovou fóliou chrániacou celok pred poškriabaním a trieskami. Výrobca pripravil celý rad dverných krídel v rôznych vzoroch a farbách, takže aj ten najnáročnejší užívateľ si vyberie model, ktorý spĺňa jeho požiadavky.
- Pevná rámová konštrukcia
- Atraktívna farba dyhy
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 28 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539256142 |

1850 + recenzí








