DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere Trame 60 masív, ľavé, dub strieborný
Dvere Trame 60 masív, ľavé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Trame 60 masív, ľavé, dub strieborný3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne strieborné dubové dvere Trame ľavé sú užitočné pri dokončovacích prácach. Vyznačujú sa moderným dizajnom a pevnou rámovou konštrukciou. Majú široké uplatnenie. Sú ideálne do obytných aj kancelárskych priestorov. Séria Trame je široký sortiment dverí, ktoré sa líšia štruktúrou, stranou otvárania a rozmermi. Všetky varianty nájdete v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Trame 60 ľavé plné dvere, strieborný dub, majú široké uplatnenie. Vďaka vstavanej konštrukcii poskytujú maximálnu úroveň súkromia v miestnosti. Môžete ich úspešne nainštalovať do kancelárie, špajze, spálne alebo skladu. Krídlo sa vyznačuje odolnosťou. Bol vyrobený z MDF dosky, ktorá je obľúbeným stolárskym materiálom. Masívne Trame ľavé strieborné dubové plné dvere s rámovou konštrukciou majú fóliovanú, estetickú úpravu. Povrch pripomínajúci drevo v zaujímavej farbe urobí krídlo dverí nielen úžitkovým, ale doplní aj dizajn interiéru. K plným dverám Trame, ľavé, dub strieborný, je dodávané potrebné príslušenstvo na montáž - pánty a zámok. Po zakúpení sady môžete okamžite začať pripevňovať prvok na zárubňu.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 24,52 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5907539356101 |

1850 + recenzí








