DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere Trame 60 masív, pravé, dub sivý
Dvere Trame 60 masív, pravé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Trame 60 masív, pravé, dub sivý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere budú perfektne fungovať v byte, ktorý je zariadený v modernom štýle. Prvok úspešne podčiarkne atmosféru, dodá miestnostiam osobitý charakter a umožní efektívne rozdeliť miestnosti. Šedá farba produktu umožňuje jednoduché zladenie ostatných detailov a vytvorenie atraktívneho kontrastu, napríklad s pastelovými stenami.
Vlastnosti a výhody
Masívne dvere umožňujú pohodlné užívanie miestností. Krídlo poskytuje pocit súkromia, takže dobre poslúži v spálni, pracovni a iných miestnostiach. Prvok má moderný vzhľad a sivú farbu, takže sa bude dobre vynímať v miestnostiach, v ktorých dominujú minimalistické dizajnové riešenia. Dvere tak zatraktívnia interiér a zdôraznia atmosféru. Sada s dverným krídlom obsahuje nastaviteľné dvojčapové pánty, vďaka ktorým je montáž rýchla a jednoduchá. Krídlo dverí sa vyznačuje vysokou mechanickou pevnosťou - je vyrobené z odolných dosiek a potiahnuté ochrannou fóliou. Vďaka tomu si prvok zachová estetický vzhľad, peknú farbu a hladký povrch po dlhú dobu.
- Vyrobené z odolnej MDF dosky
- Možnosť podrezania
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 650 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 24,56 kg |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5907539295486 |

1850 + recenzí








