DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere Trame 60 masív, pravé, dub strieborný
Dvere Trame 60 masív, pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Trame 60 masív, pravé, dub strieborný3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plné dvere Trame pravé, dub strieborný, poslúžia pri dokončovaní bytovej alebo kancelárskej budovy. Majú zabudovanú konštrukciu, vďaka ktorej krídlo poskytne maximálnu mieru súkromia. Krídlo sa navyše vyznačuje solídnym spracovaním a moderným dizajnom. Spoznajte všetky varianty dverí série Trame a prispôsobte ich rozmerom niky v každej miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Dvere z dubového masívu Trame 60 pravé sú štandardným prvkom vybavenia budov. Vyznačuje sa funkčnosťou a vysokou kvalitou spracovania. Na výrobu bola použitá MDF doska. Použitie tohto materiálu je zárukou, že krídlo dverí vám bude slúžiť dlhé roky. Výhodou je estetické prevedenie. Fóliový poťah dodáva masívnym dverám Trame pravý strieborný dub rafinovaný povrch. Dekoratívnou hodnotou je jej moderný vzhľad, ktorý pozostáva zo samotnej štruktúry a zaujímavej farby. Krídlo bude skvelým doplnkom dizajnu interiéru. Sada obsahuje príslušenstvo potrebné na inštaláciu. Pánty a zámok sú prispôsobené konkrétnemu modelu dverí, čo výrazne urýchli a uľahčí montážne práce.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 24,52 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5907539356118 |

1850 + recenzí








