DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere Trame 70 masív, pravé, dub strieborný
Dvere Trame 70 masív, pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Trame 70 masív, pravé, dub strieborný3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé dvere Trame, strieborný dub, budú užitočné pri dokončovacích prácach vo vnútri budovy. Sú ideálne na oddelenie obytných a kancelárskych priestorov. Dverné krídlo má povrch podobný drevu v moderných farbách. Navyše je odolný. Objavte v našom sortimente všetky varianty dverí série Trame.
Vlastnosti a výhody
Dvere z dubového masívu Trame 70 pravé sú dekoratívnym a funkčným prvkom interiéru. Tento variant bude dobre fungovať v obytných aj komerčných priestoroch. Krídlo bolo vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Základom rámovej konštrukcie je predovšetkým MDF doska. Povrch je pokrytý dyhou imitujúcou drevo. Precízne spracovanie zaručuje, že masívne dvere Trame pravý strieborný dub si zachovajú svoj bezchybný vzhľad po dlhú dobu. Výhodou je moderný štýl, ktorý krídlo odlišuje. Jednoduchý tvar a zaujímavá farba doplní aranžmán. Sada obsahuje okrem dverí aj potrebné príslušenstvo - pánty a zámok. Tieto prvky vám umožnia rýchlo namontovať krídlo dverí na rám.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 27,4 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539356132 |

1850 + recenzí








